Okunma

MSN’de Yarışma Başlıyor


01 Aralık 2008 Pazartesi 13:19
MSN’de Yarışma Başlıyor

Bayram geliyor. Ailemiz ve dostlarımızla sıcak bir kucaklaşmayı paylaşma, uzaktaki sevdiklerimizi ise daha bir özlemle anma zamanıdır bayram. Hayatlarımıza güzel anılar, eklediğimiz ve güzellikleri paylaştığımız zamandır. Günümüz teknolojisi bizler için mesafeleri kısaltıyor, güzellikleri paylaşma olanaklarını artırıyor, özlediklerimizi bize daha yakın kılıyor.

Nedir Bu Yarışma Meselesi?

Türkiye’nin önde gelen portallarından MSN de, başlattığı En Güzel Bayram Fotoğrafı Kimde başlıklı  fotoğraf yarışması ile, 16 milyon kullanıcısına, bayram neşesini sadece sevdikleri ile milyonlarca kişi ile paylaşabilme fırsatı sunuyor.

Coşkulu bir bayram yeri, sıcacık bir aile pozu, ya da  eski günlerden kalma sararmış bir bayram ziyaretinin fotoğrafı… Bayram ruhunu en iyi şekilde yansıttığını düşündüğü fotoğraflarını [email protected] adresine göndererek sevdikleri ve milyonlar ile paylaşabilecekler. Kullanıcılar, beğendikleri fotoğraflara oy verebilecekler. En çok oy alan fotoğraf ise, günde milyonlarca kişinin giriş yaptığı MSN ana sayfasında duyurulacak.

En Güzel Bayram Fotoğrafı Kimde fotoğraf yarışması, teknoloji sayesinde bayram sıcaklığı milyonlarla paylaşmak isteyen tüm MSN kullanıcılarına açık bulunuyor. Yarışmaya katılmak isteyenlerin, fotoğraflarını, 1 – 16 Aralık tarihleri arasında göndermeleri gerekiyor.

Biz de Yarışmacı Olabilir miyiz?

Yarışmanın koşulları ise şöyle:

:: Geçerli bir Windows Live ID sahibi olmak
:: Katılım tarihi itibariyle 13 yaşında veya daha büyük olmak
:: Microsoft Corporation’ın bir çalışanı veya bir Microsoft bağlı kuruluşunun çalışanı olmamak
:: Bu Yarışma’nın herhangi bir yönetim veya düzenlenme aşamasına dahil olmamak
::
Bir Microsoft çalışanının, bir Microsoft bağlı kuruluşu çalışanının veya bu Yarışma’nın herhangi bir yönetim veya düzenlenme aşamasına dahil olan bir kişinin birinci dereceden yakını (anne, baba, kardeş, eş, çocuk) olmamak.

 

:: Yarışmaya katılmayı düşünüyor musunuz?

Bilgi için: MSN
Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “MSN’de Yarışma Başlıyor”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ok tm yaparız kolay

  2. SDN Okuru dedi ki:

    ben bu resmi oraya nasıl gönderebilirim

  3. SDN Okuru dedi ki:

    bu yarışmaya ilk foto gönderenlerindenim ve şuanda birinciği götürüyorum:D

" MSN’de Yarışma Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MSN’de Yarışma Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MSN’de Yarışma Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "