Okunma

Mühendis Beyinler İTÜ’de Yarışacak


22 Haziran 2011 Çarşamba 12:35
Mühendis Beyinler İTÜ’de Yarışacak

En iyi mühendislerin kıran kırana yeteneklerini yarıştırdığ EBEC (Avrupa BEST Mühendislik Yarışması) bu yıl İstanbul‘da finalini yapacak.

İstanbul Teknik Üniversitesi‘nin(İTÜ) ev sahipliği yapacağı bu özel organizasyon mühendislik bölümü öğrencilerinin oluşturduğu uluslararası takımların koordilneli şekilde projeler geliştirmesini sağlayacak.

Yarışmanın İçeriği Nasıl Olacak?

1 ve 11 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek olan organizasyonda 79 üniversitesinden yaklaşık 5000 bin katılımcı arasından seçilmiş 104 finalist yer alacak.

Takımlar, Avrupa’nın en iyi mühendisi unvanını kazanmak için ‘Vaka Analizi‘ ve ‘Takım Tasarımı‘ adlı iki bölümlük yarışmada başarı göstermeye çalışacaklar.

TÜBİTAK ve Kaspersky‘in destekleyeceği yarışma hakkında daha fazla bilgiyi bu adresten alabilrisiniz.

:: Ülkemizde en çok görmek istediğiniz öğrenci etkinliği hangisi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mühendis Beyinler İTÜ’de Yarışacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mühendis Beyinler İTÜ’de Yarışacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mühendis Beyinler İTÜ’de Yarışacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "