Okunma

Mühendislikte Topuk Sesleri Etkinliği Başlıyor!


07 Mart 2016 Pazartesi 09:01
Mühendislikte Topuk Sesleri Etkinliği Başlıyor!

IEEE İstanbul Üniversitesi Women In Engineering Departmanı Mühendislikte Topuk Sesleri etkinliğininin 2.sini 10 Mart 2016 Perşembe günü gerçekleştiriyor.

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan Mühendislikte Topuk Sesleri etkinliğinde sektörün önde gelen yöneticilerinin ağırlanacaktır.
 
Konuşmacılar;
 
LOREAL- İnsan Kaynakları Müdürü; Muazzez GÜNAY
Kıdemli Kurumsal İletişim Uzmanı; Ezgi ÖZTOSUN
PENTA – IT ve İş Geliştirme Uzmanı; Yasemin BUDAK
ECZACIBAŞI – İlaç Pazarlama Müdürü; Ebru TUNA
SOSYAL KONUK – Müzisyen; Ozan Pehlivan
 
Etkinlikte değinilecek konular;
 
Kadınların iş hayatında ve sosyal hayattaki yeri ve hakları.
Kadın dostu şirketlerin izlediği politikalar.
Kadın ve erkeğin bir arada çalışmasının iş verimliliğine ve ekonomiye katkısı nelerdir?
İş yaşamında karşılaşılan sorunlar ve bu sorunlarla başa çıkma yöntemleri
şeklinde.
16-03/07/muhendislikte-topuk-sesleri.jpg
 
:: Etkinliğe katılacak mısınız?yazarEnder Öztürk

Teknoloji ile çocukluğundan beri ilgilenen Ender, kendini mobil, yazılım, donanım ve oyun alanında yetiştirmiştir. Ender, teknoloji dünyasındaki güncel haberleri ShiftDelete.Net okurları ile buluşturuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Mühendislikte Topuk Sesleri Etkinliği Başlıyor!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kadınların iş hayatında olması erkeklerin daha beyefendi gibi davranmasına sebep oluyor…

  2. SDN Okuru dedi ki:

    20 yıldır sahada çalışan telekomünikasyon teknisyeniyim malesef elini kirleten Türk erkek mühendise bile rastlamadım. Gelişmiş yabancı ülkelerin mühendisleri erkek kadın fark yok hepsi giyer tulumu girişir senin benim bile yapamıyacağımız işlere. Sen mühendissin emrinde adamlar olacak sende takım elbise-şık kıyafetlerle kafada beyaz baret emirler yağdıracaksın dimeye devam edersek korkarım bizim mühendisleriden bir cacık olmaz. Şunu da söyleyim bizim işçi teknisyen mühendis sahada kadın mühendisin gördüğünde bilgisine zekasına saygı göstermek yerine onun kalçasına saygı gösterir. Kısacası kadınlarımıza hakketiği değeri vermekten hala o kadar uzağız ki Allah kadınlarımızı bu abazalardan korusun.

" Mühendislikte Topuk Sesleri Etkinliği Başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mühendislikte Topuk Sesleri Etkinliği Başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mühendislikte Topuk Sesleri Etkinliği Başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "