Okunma

Müşteri Bağlılığının Sırrı Bu Etkinlikte


20 Ocak 2015 Salı 03:00
Müşteri Bağlılığının Sırrı Bu Etkinlikte

Gelecex Business Talks, sektörel olarak profesyonellerin buluştuğu ve know-how çerçevesinde bilgi paylaşımı yapıldığı bir etkinliktir. Sektörün önde gelen profesyonellerinin konuşmacı olarak yer aldığı oluşumda birbirinden değerli deneyimler, genç profesyoneller, girişimciler ve orta ila üst düzey yöneticilerle paylaşılıyor.

Konu: Müşteri bağlılığı

28 Ocak‘ta düzenlenecek etkinlikte konuk Emarsys’in Türkiye Ülke Müdürü Murat Erdör. Değişik konularda bir şeyler yazıp kendini ifade etmeyi, yeni insanlarla tanışıp fikir alışverişinde bulunmayı, yeni ülkeler görüp keşfetmeyi, ilginç fikirlerin peşinden koşmayı ve tecrübelerini paylaşmayı seven Murat Erdör katılımcılarla başarılı müşteri bağlılı için ipuçları paylaşacak.

:: Etkinliğe kayıt olmak için tıklayın.
yazarBerkin Bozdoğan

Hayatını kamera karşısında değişik hareketler yaparak ve oyun sunucularında balistik incelemelerle bulunarak geçiren Berkin SDN ekibinin başına yeni çoraplar örmek için geri döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Müşteri Bağlılığının Sırrı Bu Etkinlikte konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müşteri Bağlılığının Sırrı Bu Etkinlikte ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müşteri Bağlılığının Sırrı Bu Etkinlikte ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "