Okunma

Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’ne Avea Damgası!


27 Kasım 2013 Çarşamba 11:49
Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’ne Avea Damgası!

Avea Bireysel Gelir Yönetimi Direktörü Zeynep Emre Manço ve Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül, 4-5 Aralık’ta Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek ve Avea’nın stratejik iş ortağı olduğu Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2013’de “Yeni Nesil Müşteri” başlıklı bir sunum gerçekleştirecekler.

Avea, Zirve kapsamında, Massachusetts Institute of Technology (MIT) ile yapılan işbirliğinin meyvelerinden biri olan FotoFilm uygulaması için bir de yarışma düzenliyor. Peş peşe çekilen fotoğrafları birbirine ekleyerek kısa filmler oluşturulabilen Fotofilm uygulaması, MIT’nin dünya lansmanının ardından, düzenlenen yarışmayla ilk kez İstanbul’da deneyimlenebilecek

Avea’nın stratejik iş ortağı olduğu ve Türkiye’nin pazarlama alanındaki en büyük konferansı olan Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi 2013; 4-5 Aralık’ta, Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenlenecek.

Zirvede, Avea Bireysel Gelir Yönetimi Direktörü Zeynep Emre Manço ve Avea Mobil Bağlantı Direktörü Baran Yurdagül de “Yeni Nesil Müşteri” başlıklı bir sunum gerçekleştirecekler. Fark yaratan basit fikirlerin güçlü etkilerinin çok sesli bir platformda tartışılacağı Zirve’de, Manço ve Yurdagül, katılımcılara yeni müşteri profiliyle nasıl iletişim kurmaları gerektiğini anlatacak.

Diğer detaylar için sonraki sayfaya geçiniz.

Avea, standıyla da ses getirecek: “Pi’nin Yaşamı” romanının yazarı Avea Standında

Avea, Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’nin en dikkat çekici konuşmacılarından biri olan Yann Martel’i kendi standında okurlarıyla buluşturacak. Sinema uyarlamasıyla bu yıl dört dalda Oscar ödülü alan “Pi’nin Yaşamı” (Life of Pi) romanının yazarı Yann Martel, Avea standında okurlarıyla bir araya gelerek kitabını imzalayacak.

‘Fotofilm’ uygulaması Zirve’de deneyimlenebilecek…

Avea, Pazarlama Zirvesi kapsamında, AveaLabs ve MIT (Massachusetts Institute of Technology) Mobile Experience Lab ortak projesi olan Fotofilm uygulaması ile ilgili bir de yarışma düzenliyor. Peş peşe çekilen fotoğrafları birbirine ekleyerek kısa filmler oluşturulabilen Fotofilm uygulaması, MIT’nin dünya lansmanının ardından, düzenlenen yarışmayla ilk kez Pazarlama Zirvesi’nde deneyimlenebilecek.

:: Avea’nın etkinlikleri hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’ne Avea Damgası! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’ne Avea Damgası! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müşteri Çağında Pazarlama Zirvesi’ne Avea Damgası! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "