Okunma

Müzik Arşivinizi Düzenleyin


30 Aralık 2008 Salı 12:30
Müzik Arşivinizi Düzenleyin

Müzik arşivinizin birkaç gigabayt olmasıyla övünüyorsanız, kimsenin bilmediği gizli bir yaranız var demektir; müzik klasörünüzde aradığınız şarkıyı bulmak! MP3’lerinizin etiketlerini düzenlemek, dosyaları etiket bilgilerine göre yeniden isimlendirmek ya da dosya isminden etiket oluşturmak gibi işlemlerle arşivinizi düzenleyip, aradığınız şarkıyı bir dahaki sefere çok daha kısa sürede bulabilirsiniz. Bunların tamamı ise TagScanner‘da mevcut.

Tüm Formatlar Derli Toplu

Ücretsiz bir Windows aracı olan TagScanner, Unicode karakter desteğinin yanı sıra, MP3, OGG, Musepack, Monkey’s Audio, FLAC, AAC, OptimFROG, SPEEX, WavePack, TrueAudio, WMA, MP4 dosyalarının tamamıyla birlikte kullanılabilirken, bir de çoklu formatlı oynatıcıya sahip. İndireceğiniz portatif bir sürüm olduğu için, USB belleğinize atarak TagScanner’ı her bilgisayarda kullanmanız da mümkün.

:: TagScanner yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Müzik Arşivinizi Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müzik Arşivinizi Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müzik Arşivinizi Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "