Okunma

Müzik Çalan Kulak Tıkacı


28 Nisan 2016 Perşembe 11:30
Müzik Çalan Kulak Tıkacı

Patent başvurusu da yapılmış olan Plugfones, standart bir müzik çalar kulaklıktan önce, kulak tıkacı olarak görev görüyor ve o amaçla üretilmiş. 6 yıllık bir tecrübenin sonucunda ortaya çıkan, kablonun gerekliliğinden kurtulan tıkaçlar, Bluetooth 4.0 ile birlikte kullanım alanını genişletiyor.

16-04/28/kulak-tikaci.jpg

Plugfones özellikleri

Bluetooth 4.0 kullanan kulak tıkacı, 8 saatlik bir batarya ömrüne sahip. Sarı-koyu mavi ya da siyah-gri renklerinde gelen ürünün ağırlığı 127 gram.

Tamamı ter geçirmez, gürültü engelleyici iç hat mikrofon, müzik kontrolü sağlayan butonlu kulaklık, ayrıca suya dayanıklı USB şarj konnektörüne sahip.

Özellikle sesin yüksek olduğu yerlerde tıkaç olarak kullanılan Plugfones, müzik çalıp, aramalara cevap verme imkanı da sağladığından, kulak tıkacı kullananlar için bulunmaz bir nimet.

Tam net olmak gerekirse 26 db gürültü engelleyebilen ürün, Bluetooth 4.0 uyumlu olan her cihazla çalışıyor.

Haziran 2016 gibi Kickstarter bağışçılarına dağıtılmaya başlanacak olan Plugfones, 35 bin dolar hedefe sahip. Şimdiden 200 bin dolar toplayan projede ürünü satın almak için yapılması gereken minimum bağış 69 dolar.

Bluetooth kulak tıkacı Plugfones hakkında daha fazla bilgi almak için, buraya tıklayarak Kickstarter sayfasına gidebilirsiniz.

:: Plugfones hakkında ne düşünüyorsunuz? 
yazarEmirhan Üstünsoy

Uzun süredir oyun ve teknoloji sektöründe bulunan Emirhan, bu tecrübesini ve sevdasını SDN bünyesinde yazıya döküyor. Tam bir PC oyuncusu ve aynı zamanda iyi bir müzik düşkünü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Müzik Çalan Kulak Tıkacı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Allah aşkına yapmayin ne bağışı. Zaten geek de satılıyor. Bende var bundan. Yeni teknolojiymis gibi yansitmayin

" Müzik Çalan Kulak Tıkacı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müzik Çalan Kulak Tıkacı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müzik Çalan Kulak Tıkacı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "