Okunma

Müzik Listenizi Yeniden Düzenleyin


10 Eylül 2009 Perşembe 08:52
Müzik Listenizi Yeniden Düzenleyin

Müzik, uzunca bir süredir mobil cihazların olmazsa olmaz niteliklerinden. Gelişen bellek boyutları da cep telefonlarında, hatırı sayılır bir müzik arşivinin oluşmasını sağlamış durumda. Bunun bir sonucu olarak da müzik odaklı birçok mobil uygulama mevcut.

Nokia’nın Symbian S60 5.Sürüme sahip, N97, 5800XM ve 5530 cihazlarında, firmware güncellemeleri ile sunmayı planladığı, ancak öncesinde Ovi Store üzerinden satışa sunduğu, Playlist DJ de müzik odaklı bir uygulama.

Yazılım, arşivinizde yer alan tüm parçaları tarayarak çeşitli müzik listeleri oluşturmaya çalışıyor. Son derece şık bir görsel arayüzle sunulan bu müzik listeleri, ruh halinizi yansıtan etiketler taşıyor. Oldukça başarılı tasarlanan bir Nokia ürünü olan yazılım, ana ekran widgetı desteğine ne yazık ki sahip değil.

Uygulamanın Ovi Store sayfasına buradan erişebilirsiniz.

:: Mobil cihazınız ile müzik dinlemeyi seviyor musunuz?
yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Müzik Listenizi Yeniden Düzenleyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müzik Listenizi Yeniden Düzenleyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müzik Listenizi Yeniden Düzenleyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "