Okunma

Müzik Tutkunu Annelere


28 Nisan 2008 Pazartesi 21:00
Müzik Tutkunu Annelere
Anneler Günü yaklaşırken, farklı bir hediye arayışı içerisindeyseniz, Logitech‘in en gelişmiş iPod hoparlörü Pure-Fi Elite‘e göz atmanızda fayda var. Üstün stereo sistemi, berrak ses kalitesi ve en yüksek perdedeki baslardan, tiz tonlara kadar sağladığı ses çıkışının yanı sıra Pure-Fi Elite, göz alıcı tasarımıyla da müzik tutkunu annelerin vazgeçilmezi olmaya aday.

Dekorasyonunuzla Uyumlu

Herhangi bir tuş veya düğme barındırmayan tek parça siyah cilalı sistem, çıkarılabilen ızgara şeklindeki kumaş kapaklarıyla aynı zamanda zarif bir oda dekoru olma özelliği taşıyor.

Logitech Pure-Fi Elite hoparlör sisteminin kontrol panelinin üzerinde, radyo istasyon kanalları, zaman gibi bilgileri ya da ses spektrum analizini gösteren geniş bir LCD ekran bulunuyor. iPod, Universal Dock kullanılarak bağlandığında, Pure-Fi Elite hoparlör sistemi eş zamanlı olarak iPod’dan gelen müziği çalarken pilleri de şarj edebiliyor. Cihaz aynı zamanda diğer MP3 çalarlar ve başka ses cihazlarına bağlanabilen 3,5 mm girişe de sahip.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: Logitech
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Müzik Tutkunu Annelere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müzik Tutkunu Annelere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müzik Tutkunu Annelere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "