Okunma

Müzik Yapan Helikopter


23 Aralık 2010 Perşembe 12:30
Müzik Yapan Helikopter

Quadrocopter‘ler yani dört pervaneli mini helikopterler havacılık mühendislerinin son dönemdeki en etkileyici oyuncakları arasında gösteriliyor.

İsviçre Federal Teknoloji Ensitüsü bünyesinde kurulan özel test uçuşu alanında bu araçlara inanılmaz şeyler yaptırılabiliyor.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ToACDIXTzo0&w=450&h=283]

Çok Farklı Görevler

Uzaktan kumanda olmaksızın, tamamen kendi yapay zekalarıyla hareket eden araçlar, bugüne kadar top sektirmekten eşya taşımaya kadar birçok zor görevi yaptılar. (Top Sektiren Helikopter)

Quadrocopter’lerin son yeteneği ise müzik alanında. Noel ve yeni yıl dönemi için hazırlanan videoda, dört pervaneli mini helikopter Yamaha marka org ile şarkılar çalıyor.

:: Bu helikopterlerden birine sahip olmak ister misiniz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Müzik Yapan Helikopter konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Müzik Yapan Helikopter ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Müzik Yapan Helikopter ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "