Okunma

Bilgisayarınızın Tek Sahibi Olun


29 Ocak 2009 Perşembe 20:38
Bilgisayarınızın Tek Sahibi Olun

Bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda başka kullanıcıların sisteminizi kurcalamasına engel olamazsınız. Ancak sizin yerinize engel olacak bir yazılım olan My Simple Desktop’u ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Kontrol Panelinize Parola Koyun

Kontrol paneli üzerinden her türlü kısıtlama ve izin işlemlerinizi halledebileceğiniz yazılımda yönetici hesabınıza ulaşmak için parola desteği de bulunuyor. İstediğiniz programlara, kısayollara, ikonlara engeller koyabilir; istediğiniz sürücü ve dosyaların kullanımına izin verebilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,8 MB)

 
::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Anfibia Software
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bilgisayarınızın Tek Sahibi Olun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bilgisayarınızın Tek Sahibi Olun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bilgisayarınızın Tek Sahibi Olun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "