Okunma

MySpace CEO’su İşi Bıraktı


24 Nisan 2009 Cuma 06:50
MySpace CEO’su İşi Bıraktı

Bir zamanlar rakipsiz iken, son dönemde tahtı Facebook‘a kaptırmama telaşına düşen MySpace‘de sular durulmuyor. Şimdi de şirketin kurucularından Chris DeWolfe, CEO’luk görevinden ayrılıyor. MySpace ile bitmek üzere olan anlaşmasını yenilemeyeceği öğrenilen DeWolfe, şirketin yönetim kurulunda kalmaya ve stratejik danışmanlık yapmaya devam edecek.

Eski Facebook’çu mu Gelecek?

DeWolfe’tan boşalan CEO makamına düşünülen isimler ise hayli ilginç. Eski Facebook CEO’su Owen Van Natta ya da diğer MySpace kurucularından Tom Anderson, yakın zamanda MySpace CEO’su olarak göreve başlayabilir. MySpace bu yılın başlarında üç kilit adamını daha kaybetmişti. Bakalım yeni yapılanma sürecinde, şirkete başarıyı getirecek yenilikler sağlanabilecek mi.

:: Konuyla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : MySpace
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “MySpace CEO’su İşi Bıraktı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Neden bıraktı acaba

  2. SDN Okuru dedi ki:

    myspace çok kasıyor ztn. pc’yi yavaşlatıyor

" MySpace CEO’su İşi Bıraktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere MySpace CEO’su İşi Bıraktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda MySpace CEO’su İşi Bıraktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "