Okunma

Mytheon’un İlk Oynanış Videosu Yayınlandı


07 Temmuz 2009 Salı 09:11
Mytheon’un İlk Oynanış Videosu Yayınlandı

Daha önce Star Wars: Empire at War‘dan tanıdığımız Petroglyph, bir süredir üzerinde çalıştığı Mytheon hakkında ilk materyalleri yayınlandı. Dağıtımcısı True Game Interactive olan yapımın ilk resmi tanıtım videosunda, oyun içi görsellerin yanı sıra, oynanış hakkında da fikir edinmemizi sağlayacak enstantaneler bulunuyor. Resmi web adresi http://www.mytheongame.com olan yapımın 2010’un ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi planlanıyor.

True Games’in İş ve Ürün Geliştirme Direktörü Peter Cesario, oyunla ilgili düşüncelerini şu sözlerle anlatıyor: “Mytheon gerçekten türünün ilk örneği ve insanlara bu büyüleyici antik dünyaya gözatma şansı verdiğimiz için çok heyecanlıyız. Antik Yunan bu tür bir online oyun tecrübesi için gerçekten eşsiz bir dünya. Üstelik Antik Yunan, oyun içinde keşfedeceğiniz çok sayıdaki mitolojiden sadece biri. Bu tanıtım videosu oyunculara, Mytheon’da bulundukları sürece nelerle karşılaşacaklarını biraz olsun görme şansı veriyor.”

#http://trailers.gametrailers.com/gt_vault/11607/t_mytheon_debut.flv#

Yunan mitolojisinden beslenen yapımla ilgili yayınlanan bu ilk videoda, kudretli Poseidon‘u görmek mümkün. Birçok fantastik mekana gözatabileceğimiz oyunda, Güç Taşları sayesinde sadık savaşçıları çağırmak, yıkıcı ve yok edici büyüler yapmak, devasa yaratıklarla savaşmak ve çok daha fazlasını gerçekleştirmek mümkün.

:: Yunan mitolojisinden beslenen bir online RPG ilginizi çeker mi?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Mytheon’un İlk Oynanış Videosu Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Mytheon’un İlk Oynanış Videosu Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Mytheon’un İlk Oynanış Videosu Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "