Okunma

N-Gage’den Giriş Hediyesi


28 Mayıs 2008 Pazartesi 21:00
N-Gage’den Giriş Hediyesi
Kısa bir süre önce kullanıma açılan Nokia’nın online mobil oyun servisi N-Gage, sürpriz hediyelerle büyümeye devam ediyor. Şimdilerde N-Gage mobil uygulamasını uyumlu Nokia Nseries telefonuna yükleyen herkes, EA Mobile tarafından geliştirilen EA Sports futbol oyununun tam sürümüne ücretsiz olarak sahip olacak.

Mobil Eğlencenin Sınırlarını Zorlayın

İddialı ve grafik açısından zengin mobil oyunları içeren N-Gage platformu, stratejiden aksiyona kadar her türden oyuna ev sahipliği yapıyor. Yakın zamanda The Sims 2 Pets, Snakes Subsonic gibi birçok oyunun katılımıyla hayli zengin bir oyun yelpazesi sunacak olan N-Gage, şimdilik Nokia N81, Nokia N81 8GB, Nokia N82, Nokia N95 ve Nokia N95 8GB modelleriyle uyumlu çalışıyor.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi İçin: N-Gage
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “N-Gage’den Giriş Hediyesi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    guzel hoş ama ben boyle bırseyın ne N-gage in sitesinde nede telefondan yapılabıldıgını gordum hala trial olarak sunuluyor haber ı acıklayıcı verırsenız sevınırım…

Geri bildirim