Okunma

Napster Arşivi Açtı


19 Mayıs 2008 Pazartesi 21:00
Napster Arşivi Açtı
Zamanın müzik paylaşım sitesi ve dava kurbanı Napster, şimdilerde müzik dinleme yeri imajından online müzik satış merkezi imajına geçiş yapıyor. Napster, altı milyon şarkılık arşivini internet üzerinden satmaya başlayacak. Her bir şarkı için 0,99 dolar, albüm için ise 9,95 dolar isteyecek olan Napster, şarkıları 256 Kbps MP3 biçiminde sunacak. İyi bir haber verelim: Bu müzik dosyaları aynı zamanda kopya korumasız olarak sunulacak.

Türkiye’den Açılmıyor

Napster.com adresine Türkiye’den gitmeye çalıştığınızda, farklı bir adrese gönderiliyorsunuz. Aklımıza Apple iTunes Store’u getiren bu uygulama sebebiyle, Türkiye’den Napster üzerinden alışveriş yapmak mümkün olmayabilir.

Bilgi için: Napster (bahsettiğimiz özellikleri göremeyebilirsiniz)
Yazan:
Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Napster Arşivi Açtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Napster Arşivi Açtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Napster Arşivi Açtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "