Okunma

NASA MMORPG Yapacak


20 Ocak 2008 Pazar 22:00
NASA MMORPG Yapacak


Sam Amca
‘nın çağrısını sanal ortama taşıyan America’s Army sonrasında, Amerikan gençliğini bu sefer gerçekten ‘faydalı’ konulara yönlendirmek için hamle NASA‘dan geldi. NASA Learning Technologies Project Office (Öğrenme Teknolojileri Proje Ofisi), yeni yapacakları MMORPG için yardımcı olacak fikirleri dinlemeye hazır.

Anahtar Kelimeler: Bilim, Teknoloji, Mühendislik, Matematik

NASA LT ofisinin amacı, gençleri bu dört kilit konuya yönlendirmek. Gerçeğine mümkün olduğu kadar yakın bir şekilde ve gençlerin ilgi duyacağı bir ortam oluşturarak, çeşitli mühendislik ve bilim görevlerini yerine getirtme odaklı kurgusuyla merak uyandıran MMORPG ile ilgili fikirler, 15 Şubat’a kadar NASA LT Proje Ofisi‘ne iletilebilecek.

Yazan: Erhan Kahraman
Bilgi için: NASA
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" NASA MMORPG Yapacak konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere NASA MMORPG Yapacak ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda NASA MMORPG Yapacak ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "