Okunma

Natal’i İlk Superman Denedi


17 Şubat 2010 Çarşamba 07:30
Natal’i İlk Superman Denedi

Superman‘in gençliğini anlatan Smallville dizisi bu sefer efektleri ve senaryosundan çok ağırladığı bir konukla dikkat çekti. Microsoft’un geliştirdiği ve oyunculuğu tamamen değiştireceği iddia edilen özel kontrol sistemi Natal, dizinin geçtiğimiz bölümünde göründü.

#http://video.shiftdelete.net/y/ae1b36f06b1454dcadb46db18fbf4ad2.flv#

Yaklaşık 1.5 dakika boyunca dizi oyuncularının oynadığı Natal‘ın seri hareketlere verdiği kusursuz tepkilerin ise gerçek olup olmadığı merak konusu.

Haberimizde bu ilginç videoya da yer verdik. Microsoft‘un kullandığı ve direk hedef kitlesine yönelik olan bu ilginç tanıtım yöntemi ise oldukça ilginç olmuş. Şimdilik sadece Xbox 360‘da kullanılacak olan Project Natal önümüzdeki aylarda satışa sunulacak.

:: Project Natal’in bu videosu ilginizi çekti mi? Microsoft’un pazarlama kampanyasını başarılı buldunuz mu?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Natal’i İlk Superman Denedi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Natal’i İlk Superman Denedi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Natal’i İlk Superman Denedi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "