Okunma

Natal’in Prototipi Ortaya Çıktı


14 Şubat 2010 Pazar 14:00
Natal’in Prototipi Ortaya Çıktı

Microsoft‘un iddialı kontrol sistemi Natal‘ın bu yıl içerisinde piyasaya sürüleceği geçtiğimiz haftalarda kesinleşmişti. Firma yöneticileri yaptıkları açıklamalarda, Natal‘ın ses getirecek oyunlarla birlikte geleceğini de belirtmişlerdi.


Gerçek Natal’in nasıl olacağı hakkında bir fikir sahibi oluyoruz

Natal’li oyunlar bu cihaza göre hazırlanıyor

Microsoft yapımcıların, Natal‘e uygun oyunlar hazırlayabilmesi ve için cihazın prototipini ilgili şirketlere yollamaya başladı.

Bu oyun yapımcılarından birisi de, merakla beklenilen Natal’ın fotoğrafını internette sızdırdı. Her ne kadar iri ve kaba olsa da prototip esas ürünün, tasarımı konusunda teknoloji meraklılarına fikir veriyor.

::Natal sizce teknoloji dünyasında bir devrim yaratacak mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Natal’in Prototipi Ortaya Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Natal’in Prototipi Ortaya Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Natal’in Prototipi Ortaya Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "