Okunma

National Geographic Oyuncu Oldu


20 Kasım 2008 Perşembe 15:37
National Geographic Oyuncu Oldu

Başarılı dergisi ve TV kanalıyla bilinen National Geographic Society, yeni projelerinin video oyunları hazırlamak olduğunu duyurdu. Bu amaçla National Geographic Games adlı bir alt bölüm oluşturan organizasyon, oyun konsollarına, el konsollarına ve iPhone gibi mobil cihazlara uyumlu oyunlar geliştirecek. Eğitime odaklı sıkıcı oyunlar bekleyenler için ise bir sürpriz var; oyun bölümünün başına GTA serilerinin orijinal yapımcısı Take2 Interactive‘in eski görevlisi Chris Mate bulunuyor.

Umudumuz Chris Mate

Bethesda Softworks gibi firmalarla da çalışan Mate‘in, alışıldık sıkıcı eğitim oyunlarına yeni bir boyut getirmesi bekleniyor. Yayınlanacak olan ilk oyun, Aralık 2008 sayısından da içerik kullanacak olan Herod’s Lost Tomb. Şimdilik takvimde kasım ayı için üç, aralık ayı için bir ve 2009 için de toplamda üç oyun yapım aşamasında. Bakalım National Geographic gerçekten eğlendirirken öğretebilecek mi?

:: National Geographic’i takip ediyor musunuz?

Bilgi İçin : National Geographic
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" National Geographic Oyuncu Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere National Geographic Oyuncu Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda National Geographic Oyuncu Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "