Navigon 1400 İle Yolunuzu Kaybetmeyin


26 Mayıs 2010 Çarşamba 08:16
Navigon 1400 İle Yolunuzu Kaybetmeyin

Yaya Navigasyonu adı verilen özelliğin sunduğu dijital harita sayesinde şehir rehberini cebinizde taşırken gitmek istediğiniz yere en kolay şekilde ulaşabiliyor, tanımadığınız sokakları, favori dükkanlarınızı ve diğer ilgi duyduğunuz dükkanları araştırabiliyorsunuz.

Ayrıca yaya modunda bulunan e-pusula sayesinde yürürken gideceğiniz yön konusunda bilgi sahibi oluyorsunuz ve kaybolma riskiniz sıfıra iniyor (GPS Uygulamalarında Yeni Dönem).

 

3.5 inç dokunmatik ekrana sahip olan Navigon (122gr, 96x72x14 mm) 1400, 299TL’lik bir fiyatla satışta.

 

Navigon 1400’de bulunan diğer özellikler ise şöyle: varış noktasına ulaşmadan önce en yakın park opsiyonlarını gösteren ve bu noktalardan uygun olanı dokunarak seçip yeni varış noktası olarak belirleyebildiğiniz Akıllı Park, cihazı kullanmaya başladığınız andan itibaren sizin sürüş güzergahlarınızı ve tercihlerinizi otomatik olarak kaydetmeye başlar (Adım Adım Cepte GPS Rehberi).

Cihazınız bu bilgilerden yola çıkarak güzergah hesaplanmasında haftanın belli günlerindeki trafik durumlarını, haftanın hangi günü ve günün hangi saati gibi veriler göz önüne alınarak Navigon yazılımı sizin için en iyi rotayı hesaplar.

 

Gerçekçi Görünüm

Hesaplanan sürüş güzergahı alternatifli grafik olarak cihazın ekranında size sunulur Navigon MyRoutes ve otoyollar, kavşaklar ve çıkışların gerçeğe uygun bir şekilde gösterildiği, hedefinize daha iyi ulaşmanıza ve yönlendirilmenize kılavuzluk eden gerçekçi görünüm.

Ayrıca Hız Asistanı, Şerit Asistanı, Güvenlik Kamerası Info (EDS), Acil Yardım (SOS) ve İÇN Klik özellikleri de Navigon 1400 ile sunuluyor.

:: GPS denildiğinde hangi marka aklınıza geliyor?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Navigon 1400 İle Yolunuzu Kaybetmeyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Navigon 1400 İle Yolunuzu Kaybetmeyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Navigon 1400 İle Yolunuzu Kaybetmeyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi