NavTurk’ten Yaz Güncellemesi


09 Temmuz 2007 Pazartesi 13:00
NavTurk’ten Yaz Güncellemesi
HP, I-Mate, Siemens ve Asus gibi üreticilerin avuçiçi bilgisayarlarda olduğu gibi Piranha, Navitech ve Mio gibi kişisel yönbulma aygıtlarında da çalışabilen Navturk, yaza yakın güncellemesiyle kullanıcılarına daha kesin yol bilgisi sunmayı hedefliyor.

İlginç Bilgiler

Son yaptığı güncellemeyi duyuran Navturk, Türkiye genelindeki bazı istatistiksel bilgileri de aktardı. Buna göre 81 ile bakıldığında 60.000 farklı sokak isminden 15.000 tanesi bir defa kullanılmış, 45.000 tanesi ise birden fazla kullanılmış.  Yollardaki tabelalarda ise en çok Atatürk ismi bulunuyor. Ülkemizde 2.637 Atatürk Caddesi, 2.196 Atatürk Bulvarı, 9 Atatürk Sokak ve 3 tane Atatürk Köprüsü var. 12.800 tane sokak isminde ise rakam kullanılmış.

Bilgi İçin: Navturk
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
5 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

hımm haber için çok teşekkürler, cidden ilginç bilgilermiş bu güncelleme gerekliydi.

Not: Arkadaşlar burası neresi sağda solda haberler nerede, ben bi yüzümü yıkıyim yine bakim tekrardan.

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

Öncemli Bir Bilgi vermek istiyorum Navturk güncelemlerini indirmeye kalktıgımda win32/***** troja hatası veriyor antivirüs programım bunu navturk ke mail atarak bilgilendirmek istedim bana dönmediler bilgilerinize…

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

Ben yurtdışında yaşıyorum ve Türkye’ye bir kaç aylığına tatile geldim. Daha geçen hafta bir yakınımla heryere Atatürk ismi verilmesinin saçmalığıyla ilgili konuşuyorduk. Atatürk sevgisinin gösterişe dönüşmüş halinden başka bir şey değil bu. Her ilde 1 mekandan daha fazlasına Atatürk ismi verilmesi yasaklanmalıdır. Çünkü her kafasına esen veya makamda tutunmak isteyen Atatürk ismi koyalım diye öneri atıyor ve geriye kalanlar her ne kadar mantıksız ve gereksiz bulsada anti Atatürkçü ilan edilme korkusuyla buna ses çıkarmıyor ve sonuçta dünyada başka hiç bir demokratik yerde göremeceğiniz kadar KOMİK ve SAÇMA bir istatistik çıkıyor. Bu durumun benzerini diktatörlüklerde her zaman görebilirsiniz.

SDN Okuru
SDN Okuru
13 yıl önce

2007 bitti güncelleme falan olmadı. Eski eksik harita ile devam ediyoruz. 2008 geldiğimize göre artık paralı güncelleme yaparlar herhalde. Navtürk ekibi yalan söyleyen Türk Mühendisleri gurubundan herhalde.

SDN Okuru
SDN Okuru
12 yıl önce

yalan güncelleme falan yok hala 2006 haritalarını kullanıyoruz. herşey değişti istanbulda belki 3 ncü köprüden sonra güncellerler

" NavTurk’ten Yaz Güncellemesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere NavTurk’ten Yaz Güncellemesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda NavTurk’ten Yaz Güncellemesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti? Pandemi döneminde bankacılık nasıl değişti?
  2. 2 iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik! iPhone 12 Pro Max'i 'zırhlayıp' test ettik!
  3. 3 Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi Xiaomi'nin en güçlü telefonu Mi 11 incelemesi
  4. 4 Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme Performansı yeterli mi? MSI GL75 Leopard inceleme
  5. 5 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  6. 6 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  7. 7 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  8. 8 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  9. 9 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  10. 10 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi