Okunma

Need for Speed Çıkış Tarihi Belli Oldu


28 Mayıs 2015 Perşembe 12:00
Need for Speed Çıkış Tarihi Belli Oldu

Bu ayın ilk haftasında ortaya çıkan ve daha sonradan Electronic Arts tarafından da doğrulanan Need for Speed serisinin yeni oyununun çıkış tarihi netlik kazandı. Açıklanan çıkış tarihiyle birlikte, yeni NFS oyunu hakkındaki ilk detaylar da E3‘ten önce ortaya çıkmış oldu.

Need for Speed Çıkış Tarihi

Xbox Games Store‘da listelenen Need for Speed‘in 3 Kasım‘da satışa sunulacağı belirtildi. Electronic Arts‘ın geçmişteki NFS oyunlarını da Eylül-Aralık bandında piyasaya sürdüğünü göz önüne aldığımızda Need for Speed çıkış tarihi için Kasım ayının seçilmesi oyunu bekleyenleri pekte şaşırtmayacaktır.

15-05/28/1.jpg

Electronic Arts, yeni Need for Speed oyununa ait bütün detayların önümüzdeki ay Los Angeles‘ta gerçekleşecek olan E3 2015‘te paylaşılacağını belirtse de, Xbox Games Store’da oyuna dair ilk bilgiler yayınlandı.

Sitede yer alan bilgilere göre yeni Need for Speed‘te oyuncular Speed, Style, Build, Crew ve Outlaw seçeneklerinden biri doğrultusunda ilerleyebilecekler. Diğer bir değişle yarışlardaki tarzınız sizi bu sınıflardan birisine itecek.

Ventura Bay isimli hayali bir şehirde geçecek olan yeni NFS‘de, sürekli kıyaslandığı Underground oyunlarındakinin aksine sürekli şehirde tıkılıp kalmayacağız. Sokak yarışlarının haricinde uçsuz bucaksız vadiler ve tehlikeli kanyonlar da yarış pistlerimiz arasında yer alacak.

Ghost Games tarafından PC, PS4 ve Xbox One için geliştirilen Need for Speed hakkındaki daha detaylı bilgileri önümüzdeki ay gerçekleşecek olan E3 Oyun ve İnteraktif Eğlence Fuarı‘nda edinebileceğiz.

:: Sizce yeni Need for Speed oyunu seriyi eski günlerine döndürebilecek mi?
yazarOsman Tufan

Oyunculuk serüveni 1996 yılında 16 bitlik oyunlarla başlayan Osman, tam bir oyun tutkunu. Oyun dünyasını ve teknolojiyi yakından takip etmekte olan Osman, Xbox 360'a sahip fakat gözü PlayStation 4'te.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Need for Speed Çıkış Tarihi Belli Oldu”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Modaya uyarak ertlerler.

 2. SDN Okuru dedi ki:

  Ya bir NFSU yenisin yapmadınız gitti arkadaş bukadar sevilen bir oyunun yenisi nie yapılmaz?

 3. Rapchy dedi ki:

  Parasý þimdiden hazýr çýksýn 200 -300 neyse direk alýcam

 4. Kaya26 dedi ki:

  Sýnýf olayý güzel deðil bence. Ýstediðim NFS U2 deki gibi farklý yarýþ türleri harmanlanýp her yarýþ tarzý için farklý araba customize layýp kullanmalýydýk. Þimdi sýnýf seçip tek düz o sýnýfýn bize verdikleri ile oynayacaksak pekte güzel olacaðýný zannetmiyorum.

" Need for Speed Çıkış Tarihi Belli Oldu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Need for Speed Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Need for Speed Çıkış Tarihi Belli Oldu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "