Okunma

NFS’den Payback için müthiş hikaye fragmanı!


12 Ekim 2017 Perşembe 20:25
NFS’den Payback için müthiş hikaye fragmanı!

Tanıtıldığı günden bu yana başta Need for Speed hayranları olmak üzere oyun camiası tarafından heyecanla beklenilen Need for Speed Payback için Gamescom 2017’nin ardından ikinci bir video daha yayınlandı.

Gamescom’da yayınlanan videonun aksine bu defa Payback’in hikayesi ve oyunda yer alan karakterler kapsamlı bir şekilde gözler önüne seriliyor.

Oyunda bulunan ana karakterin evinin yakılmasıyla başlayan macera ile oyuncular kendilerini aksiyon dolu onlarca farklı görevin içerisinde buluyor.

NFS hayranlarını sürükleyici bir macera bekliyor!

Yer altı dünyasında gerçekleşen onlarca farklı görev ve polislerle kıyasıya mücadele oyuncularla buluşmayı beklerken, oyunun grafikleri ile oldukça iyi bir seviyede olduğunun şimdiden anlaşıldığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Dilerseniz, sözü daha fazla uzatmadan sizleri Need for Speed Payback için yayınlanan hikaye fragmanı ile baş başa bırakalım.

Ghost Games tarafından geliştirilen oyun, 10 Kasım 2017 tarihinde PC, Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alacak.
:: Need for Speed Payback hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Uçaklara olan hayranlığı ve merakı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “NFS’den Payback için müthiş hikaye fragmanı!”

  1. Kerem kengi dedi ki:

    Nintendo switch için Ne zaman yayınlanır. He mario kart ‘ın olduğu yerde iş yapmaz diyorlar öyle.

Geri bildirim