Okunma

Netbook’lar İçin Kusursuz Fırtına


27 Ocak 2009 Salı 19:00
Netbook’lar İçin Kusursuz Fırtına

ABI Research, netbook’lar için yeni başlayan yılı değerlendirirken, mevcut etkenlerin netbook satışlarında patlamaya neden olacağını ve bu yıl 35 milyon, 2013’e kadar ise 139 milyon netbook satılacağını öngördü. Bu muazzam büyümede en büyük nedenlerden biri ise, netbook’ların akıllı telefon ve dizüstü bilgisayar arasındaki boşluğu dolduruyor olması. Anlaşılan netbook’lar için geçtiğimiz yıl yapılan “gelip geçici bir heves” benzetmeleri, özellikle ekonomik kriz nedeniyle ters yüz oldu.

:: Yakın zamanda netbook almayı düşünüyor musunuz?

Bilgi İçin : ABI Research
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netbook’lar İçin Kusursuz Fırtına konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netbook’lar İçin Kusursuz Fırtına ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netbook’lar İçin Kusursuz Fırtına ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "