Okunma

Netflix, Çevrimdışı Çalışabilecek!


24 Haziran 2016 Cuma 13:30
Netflix, Çevrimdışı Çalışabilecek!

1997 yılında kurulan ve internet üzerinden yayın yapan bir yayın organı olan Netflix, 70 milyona yakın üyesi ile sadece kendisine özel dizilerin yanı sıra, diğer yayıncıların dizi ve filmlerine de ulaşmanızı sağlıyor.

Bu yılın başından itibaren ülkemizde hizmet vermeye başlayan Netflix’in, kullanıcılarına çevrimdışı hizmet sunmaya hazırlandığı ortaya çıktı.

Netflix’te Yer Alan İçerikleri İndirebileceksiniz!

Yetkililer tarafından yapılan açıklamada, herhangi bir aksaklık yaşanmazsa Netflix’in bu yılın sonuna kadar çevrimdışı çalışma özelliğini kullanıcılara duyuracağı belirtiliyor. Netflix’i çevrimdışı kullanabilmek için ilk olarak izlemek istenilen film veya dizileri indirmek gerekiyor.

16-06/24/netflix-android.jpg

Kullanıcılar tarafından oldukça beğenilecek olan bu özellik için, Netflix’in epey geç kaldığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira, Amazon Prime gibi rakip servislerin büyük bir bölümünde indir – izle özelliği bulunuyor. 

Ülkemizde internet bağlantısı için başlı başına bir sorun haline gelen adil kullanım kotasını göz önüne aldığımızda, Netflix’ten film indirerek çevrimdışı kullanmak kısa bir süre içerisinde büyük ihtimalle çileye dönüşecektir.

:: Netflix’i aktif olarak kullanıyor musunuz?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Havacılık tutkusu her geçen gün artarken, silahlara ve otomobillere büyük ilgi duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Netflix, Çevrimdışı Çalışabilecek!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Kurban olduğum Allah verdikçe veriyor!! Bu müthiş bir haber. Akk meselesinin problem olacağını düşünmüyorum. Akıllı internet sağlayıcılar (bknz: vodafone) kota dostu kampanyanlar ve anlaşmalar yapacaklardır. Bu çok önemli bir mecra çünkü. Spotify için de benzer endişeler taşıyordu çoğu insan ama gayet başarılı oldu. Netflix de olacaktır. Bu çevirimdışı meselesi de aklımdaki son soru işaretiydi. 1 Ekim'i bekliyorum.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Starbucks'a gider bölümleri indirir eve gelip izlersiniz işte. Madem evdeki AKK'nize kıyamıyorsunuz.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    AKK saçmalığı kalkmadığı sürece mümkün değil Neflix kullanmamız.

" Netflix, Çevrimdışı Çalışabilecek! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix, Çevrimdışı Çalışabilecek! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix, Çevrimdışı Çalışabilecek! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "