Netflix Türkiye’de günün en iyi içerikleri!


12 Ağustos 2020 Çarşamba 19:40
Netflix Türkiye’de günün en iyi içerikleri!

Dijital içerik platformu Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu zirvedeki yerini koruyor. Yine yerli içeriklerin üst sıralarda yer aldığı popüler içerikler listesinde ilk üçte iki yerli yapım bulunuyor. Ayrıca bu listenin dışında bir size içerik önerimiz olacak.

Netflix’te en popüler içerikler arasında ilk 3 sırada 2 yerli yapım var

Netflix’te en çok izlenen içerikler listesinde zirvede son zamanlarda sıkça yerli içerikler görmeye alıştık. Hem bu yüzden hem de Cep Herkülü’nün beyaz perdede gördüğü ilgi nedeniyle bu listede ilk sırada yer alması pek de sürpriz olmadı diyebiliriz.

1 – Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Naim Süleymanoğlu, ülkemizin figürlerin biri olmakla kalmayan aynı zamanda dünya spor tarihinde de kıymetli bir yere sahip olan bir karakterdir. Cep Herkülü lakaplı bu filmde de Naim Süleymanoğlu’nun hayat hikayesi ele alınıyor. Filmin baş rollerinde ise; Hayat Ven EckSelen ÖztürkYetkin Dikinciler ve Gürkan Uygur var.

2 – The Umbrella Academy

Netflix’te en çok izlenen içerikler arasında ikinci karşımıza çıkan The Umbrella Academy, izleyicilere fantastik bir kurgu hikaye sunuyor. Hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen 43 kadının aynı günde doğaüstü güçlere sahip çocuklar doğurmasıyla başlayan hikayede, bu çocukların bazıları terk ediliyor bazıları da ölüyor. Dizi ise geriye kalanların serüvenini ele alıyor. Yapım 2 sezon ve 20 bölümden oluşuyor.

Netflix'te en çok izlenen içerikler

3 – Bayi Toplantısı

Film, her ne kadar platformun popüler içerikleri arasında uzun süredir yer alsa da kimi izleyiciler tarafından ağır eleştiriler alıyor. Kimi izleyiciler de filmi beğeniyor. Bu noktada seyircilerin net biçimde ikiye ayrıldığını söyleyebiliriz. Bayi Toplantısı’nın baş rollerini; İbrahim BüyükakDoğu Demirkol ve Onur Buldu paylaşıyor. Film şu anda Netflix’in yanı sıra sinemalarda da gösterimde ancak COVID-19 salgını nedeniyle sadece belirli salonlarda izlenebiliyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netflix Türkiye’de günün en iyi içerikleri! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de günün en iyi içerikleri! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de günün en iyi içerikleri! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde! Efsane ötesi: Xiaomi Mi 10 Ultra elimizde!
  2. 2 Samsung Galaxy S20 FE'ye ilk bakış! Samsung Galaxy S20 FE'ye ilk bakış!
  3. 3 Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar inceleme! Asus Expertbook B9450 dizüstü bilgisayar inceleme!
  4. 4 Monster Aryond A27 V1.1 Gaming Monitör inceleme! Monster Aryond A27 V1.1 Gaming Monitör inceleme!
  5. 5 Takipçimize Galaxy Note20 Ultra hediye ettik! Takipçimize Galaxy Note20 Ultra hediye ettik!
  6. 6 iOS 14 ile gelen efsane yenilikler! iOS 14 ile gelen efsane yenilikler!
  7. 7 Galaxy M51'e ilk bakış! - 7.000 mAh batarya! Galaxy M51'e ilk bakış! - 7.000 mAh batarya!
  8. 8 Asus RT-AX82U ve PCE-AX3000 inceleme! Asus RT-AX82U ve PCE-AX3000 inceleme!
  9. 9 Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop! Uzaktan eğitim için en iyi 5 laptop!
  10. 10 Yazılım hakkında en fazla merak edilen sorular (Video) Yazılım hakkında en fazla merak edilen sorular (Video)