Netflix Türkiye’de günün en iyileri


26 Ağustos 2020 Çarşamba 19:30
Netflix Türkiye’de günün en iyileri

Dijital içerik platformu Netflix’te en çok izlenen yapımlar listesinde zirvede yine Lucifer‘ı görüyoruz. Dizi; yeni sezonunun yayınlanmasıyla birlikte sosyal medyada da çok konuşulurken, Netflix’te de yoğun ilgi gördü. Öte yandan, platformun popüler içeriklerinin yanı sıra listenin sonunda size bir de mini dizi önerimiz olacak.

Netflix’te en popüler yapım bugün de ‘Lucifer’ oldu

Bir süredir Netflix’te yerli içeriklerin fazlaca rağbet gördüğünü gözlemleyebiliyorduk. Ancak son günlerde bu durum biraz değişmiş gibi görünüyor. Platformun en popüler 10 içeriği arasında 3 tane yerli yapım karşımıza çıkıyor. İşte Netflix’te en çok izlenen yapımlar…

1 – Lucifer

Dizi ilk kez 2016 yılında ABD’de FOX’ta yayımlandı. Cehennem lordu olan Lucifer, sıkıldığı için orayı terk eder ve Los Angeles’a yerleşir. Dizi de Lucifer’ın bu serüvenini ele alır. 5. sezonu yayımlanan dizi; Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ilk sırada yer alırken, IMDB puanı da 8,2 oldu.

2 – Baba Parası

Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisinin baş rollerinde yer aldığı film Baba Parası, Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ikinci sırada konumlandı. Bu filmde, babalarının ölümü sonrasında aile mirası için birbiriyle yarışan kardeşleri izliyoruz. 1 Ocak 2020‘de vizyona giren film; 2 milyona yakın kişi tarafından izlendi ve 30 milyon lirayı aşkın hasılat elde etti.

Netflix'te en çok izlenen yapımlar

3 – Biohackers

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında üçüncü sırada ise karşımıza bir bilim kurgu dizisi çıkıyor. Bir tıp öğrencisinin; bir aile trajedisi ile okuldaki bir profesörün ilişkisini ortaya çıkartma hedefi dizinin konusu diyebiliriz.  Netflix’in taze içeriklerinden Biohackers, 6 bölümden oluşuyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Netflix Türkiye’de günün en iyileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de günün en iyileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de günün en iyileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!