Netflix Türkiye’de en çok izlenenler


07 Haziran 2020 Pazar 17:30
Netflix Türkiye’de en çok izlenenler

Netflix’te en çok izlenen yapımlar değişiyor, listeye yeni içerikler de eklenmeye devam ediyor. Bugünün en çok izlenen içeriği, platformun yeni üyelerinden The Last Days of American Crime oldu. Aynı zamanda listedeki sıralamalarda da değişimler var. Öte yandan Netflix’te en çok izlenen içerikler dışında bir de sizin için belgesel önerimiz var.

The Last Days of American Crime en çok izlenen içerik oldu

Netflix’te bugünün en çok izlenen içeriği The Last Days of American Crime oldu. Geçtiğimiz günlerin en popüler içeriği olan Snowpiercer ise ikinci sırada karşımıza çıkıyor. İşte platformun en popüler içerikleri…

1 – The Last Days of American Crime

Platforma geçtiğimiz günlerde eklenen Netflix Orijinal yapımı film, bugün Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ilk sırada yer almayı başardı. Filmin konusu; devletin kanunsuz işlerin sonunu getirecek zihin değiştiren bir sinyali devreye sokma planıyla ve bunun hemen öncesinde bir banka soyguncusunun tarihi bir soyguna katılmasıyla başlıyor. 2 saat 30 dakikaya yakın süreye sahip film, 18 yaş sınırına da sahip olarak karşımıza çıkıyor.

2 – Snowpiercer

Netflix’te en çok izlenen yapımlar arasında ikinci sırada Snowpiercer’ı görüyoruz. Dizi dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. Dünya buzullarla kaplandığında hayatta kalabilen insanlar dünyanın çevresini dolaşan büyük bir trende yaşıyor. Ancak bir trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden daha zor olabilir. Şu anda iki bölümü yayımlanmış olan dizinin yeni bölümler her hafta eklenmeye devam edecek. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

Netflix'te en popüler içerikler

3 – Kolonya Cumhuriyeti

Listenin üçüncü sırasında ise yerli bir komedi yapımı bizleri karşılıyor. Ağırlıklı olarak Güldür Güldür ekibi oyunlarından oluşan kadrosuyla, 2017’de çıkış yapan film Netflix’te yer almasıyla birlikte ilgi görmeyi de başardı. Film beyaz perdede, 13 milyon liraya yakın hasılat elde etmiş ve 1 milyondan fazla kişi tarafından izlenmişti. Filmin konusu ise; yeni seçilen bir belediye başkanının ufak bir beldeyi ülke haline getirmesiyle başlıyor.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Netflix Türkiye’de en çok izlenenler”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Bırakın şu netflix i arkadaş, sapkınlığı yaymaktan başka bir şey yapmıyorlar. Haşa Allah’a savaş açıyorlar

" Netflix Türkiye’de en çok izlenenler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de en çok izlenenler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de en çok izlenenler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme Uygun fiyatlı C4U C1 Akıllı Saat inceleme
 2. 2 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set! 69 liraya YouTuber, Tiktoker, Instagramer yapan set!
 3. 3 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
 4. 4 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
 5. 5 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
 6. 6 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
 7. 7 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
 8. 8 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
 9. 9 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 10. 10 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!