Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri


31 Mayıs 2020 Pazar 16:30
Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri

Popüler içerik platformu Netflix’te en çok izlenenler değişiyor ve yeni yapımlar da eklenmeye devam ediyor. Bugünün en çok izlenen içeriği, platformun yeni üyesi ve yerli yapım olan Acı Tatlı Ekşi adlı film oldu. Aynı zamanda listedeki sıralamalarda da değişimler var. Öte yandan Netflix’te en popüler içerikler dışında bir de sizin için mini dizi önerimiz var.

Netflix’te en çok izlenenler arasında zirvede yine yerli bir yapım var

Netflix’te en popüler içerikler içerisinde ilk sırada bugün ‘Acı Tatlı Ekşi’ isimli yerli film var. Snowpiercer ise bugün bir sıra geride karşımıza çıkıyor. Öte yandan bugün listede biraz daha fazla yerli içeriklerin olduğunu söyleyebiliriz. İşte Netflix’te en çok izlenenler…

1 – Acı Tatlı Ekşi

2017 yılında beyaz perdede gösterime giren film, 7 buçuk milyon liraya yakın hasılat elde etmiş ve 622 bin seyirci tarafından izlenmişti. Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinççi’nin baş rollerini paylaştığı film, Netflix’te en çok izlenenler arasında ilk sırada karşımıza çıkıyor. Ayrıca filmin süresi ise 106 dakika oldu.

Netflix'te en çok izlenenler

2 – Snowpiercer

Netflix’te en çok izlenenler arasında geçtiğimiz günlerde zirvede yer alan yeni Netflix Orijinal dizisi, bugün ikinci sırada karşımıza çıkıyor. Dizi dünyanın gelecekte karşılaşabileceği kurgu bir senaryo üzerinde ilerliyor. Dünya buzullarla kaplandığında hayatta kalabilen insanlar dünyanın çevresini dolaşan büyük bir trende yaşıyor. Ancak bir trende birlikte yaşamak teoride düşünüldüğünden daha zor olabilir. Şu anda iki bölümü yayımlanmış olan dizinin yeni bölümler her hafta eklenmeye devam edecek. Bölümlerin süresi ise yaklaşık bir saat oluyor.

Netflix'te en popüler içerikler

3 – Space Force

Listenin üçüncü sırasında ise Space Force isimli, taze bir Netflix Orijinal dizisi yer alıyor. İlk bakışta bir bilim kurgu yapımı gibi görünse de bu dizi komedi türünde bir içerik olarak karşımıza çıkıyor. ABD ordusunda kurulan yeni birimde, görevli insanların hikayesini izliyoruz. Bu dizinin esin kaynağı ise Trump’ın kurmayı planladığı Space Force adlı özel askeri birim oldu. Dizi, ilk sezonunda 10 bölümden oluşuyor ve her bölüm yaklaşık 30 dakika sürüyor.

Netflix'te en çok izlenenlerYeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  space force pişmanliktır gercekten izlemeyin

" Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de bugünün en iyileri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
 2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
 3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
 4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
 5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
 6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
 7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
 8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
 9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
 10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!