Okunma

Netflix Türkiye’de Eylül 2019 takvimi


01 Eylül 2019 Pazar 12:00
Netflix Türkiye’de Eylül 2019 takvimi

Yaz aylarını geride bırakmamızın ardından Netflix, birçok yeni yapımı ile bizleri karşılıyor. Netflix Türkiye’de Eylül 2019 ayında izleyebileceğiniz yeni yapımları bu yazımızda listeliyoruz. İşte önümüzdeki ay Türkiye’de yayınlanacak olan Netflix Eylül 2019 takvimi!

Netflix Eylül 2019 takvimi

Netflix Türkiye’de Eylül ayında birçok yapım izleyiciler ile buluşacak. Ayrıca The Simpsons’ın yaratıcıları tarafındandan tasarlanan Disenchantment dizisinin ikinci sezonu en çok beklenen yapımlar arasında yer alıyorken Eylül ayında izleyicilerle buluşacak.

Netflix Orijinal Dizileri

Elite 2.Sezon (06/9/2019)

Sınıf arkadaşlarının ölümünün ardından bir öğrenci kayboluyor, ittifaklar değişiyor, yeni arkadaşlar geliyor ve karanlık sırların saklanması zorlaşıyor.

The Politician (27/9/2019)

Payton, çocukluğundan beri, bir gün Amerika Birleşik Devletleri başkanı olacağından emin. Ama ilk önce en tehlikeli siyasi ortam olan lisede yolunu bulmak zorunda.

Disenchantment: 2.Kısım (20/9/2019)

Enerjik Prenses Bean bir arkadaşını kurtarmak için cehennemden geçiyor, mistik kaderini öğreniyor ve babasının krallığının toparlanmasına yardım ediyor.

Ainori Love Wagon: African Journey (05/9/2019)

Love wagon gene yollarda! Yedi yabancı, Afrika kıtası boyunca yolculuğa çıkarak insanlığın kökenlerinin bulunduğu topraklarda aşkı arıyor.

The I-Land (12/9/2019)

Bu bilim kurgu macera dizisinde on insan, bir adada hafızalarını kaybetmiş hâlde uyanır ve bu dünyanın göründüğü gibi olmadığını keşfeder.

Fastest Car: 2.Sezon  (20/9/2019)

Aralarında Honda, Ford, Oldsmobile ve hatta bir Mini Cooper’ın da bulunduğu modifiye edilmiş gizli hız canavarları, pahalı süper arabalarla kapışıyor.

Glitch: 3.Sezon (25/9/2019)

Yerel halktan yedi kişi açıklanamaz biçimde sapasağlam olarak mezarlarından kalkınca bir polis memuru ve doktor büyük bir gizemle karşı karşıya kalır.

The Spy  (06/9/2019)

Bu drama dizisinde, İsrail’in en seçkin casusu olan ve 1960’larda Suriye hükümetine sızmayı başaran Eli Cohen’in dudak uçuklatan gerçek hikayesi anlatılıyor.

Tiny House Nation: Volume 2 (29/9/2019)

Sunucu John Weisbarth ve uzman Zack Giffin, küçük evlerini maksimum yaratıcılık ve tarzla inşa etmek isteyen müstakbel ev sahipleriyle buluşuyor.

Jack Whitehall: Travels with My Father: 3.Sezon (06/9/2019)

Neşeli komedyen Jack Whitehall ve tutucu babası Michael, aralarındaki bağı güçlendirmek için yabancı topraklarda sıra dışı ve eğlenceli seyahatlere çıkarlar.

Skylines (27/9/2019)

Bir hip hop müzik prodüktörü, yeni anlaştığı plak şirketi sahibinin gangster kardeşi sürgünden dönüp kendi payını istediğinde organize suç dünyasının ortasında kalır.

Vis a vis: 4.Sezon (27/8/2019)

Cruz del Norte’ye yeni bir müdür gelir. Eski bir gardiyan mahkûm olarak geri döner. Zulema bir akrabasına kavuşur. Sole hayatını değiştiren haberler alır.
yazarMert Can Orhan

Küçüklüğünden beri teknolojiye ilgi duyan Mert Can, teknoloji odaklı haber ve videolarıyla ShiftDelete.Net’te!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

7 yorum - “Netflix Türkiye’de Eylül 2019 takvimi”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ücretsiz dizi izleme siteleri daha çekici geliyor bana. Para vermeye gerek yok. Yabancı bir siteyi güçlendirmeye gerek yok.

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Eğer ki RTÜK mevcut duruma karışmıyorsa Netflix e de karışmayacak demektir. Panik olmayın. Bu korku ile sizi yonetmelerine izin vermeyin

 3. Anonim dedi ki:

  Haber başlıklarını tek tek galeri haber yapaydınız resimlerde ekleseydeniz daha iyi olabilirdi. Reklamdan daha çok kazanırdınız.

 4. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Artık pek biz cazibesi kalmadı. Paraya değmez ben iptal edeceğim yakında

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Yayın için vergi verip, RTÜK denetimine girdiği sürece Netflix candır. Ha yok ben vergi vermen, sosyal medyadan da milleti örgütlerim derse bedelini öder.

  1. Anonim dedi ki:

   Vergi ve sansür aşığı adam geldi gene… Sanıyorum bu tarz yorumlar için para alıyor olmanız lazım başka türlü anlam veremiyorum beyin yerine ne taşıdığınıza. “Bedel öder” gibi lafınıza bakarsak sanırım ak koyunlardan birisiniz.

  2. Anonim dedi ki:

   Kardeş savunduğun RTUK TV’de her gün şiddet içerikli sahnelere neden karışmıyor, dizide sigara göstermek yasak ama 7 yaşında çocukların gözü önünde babası tarafından analarının dövülmesi normal, bir başka dizide mermiler havada uçuşuyor, RTUK bunlara da el atsın bi zahmet. Belli ki onların sözcüsüsün, mesajı ilet bi zahmet.

" Netflix Türkiye’de Eylül 2019 takvimi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Netflix Türkiye’de Eylül 2019 takvimi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Netflix Türkiye’de Eylül 2019 takvimi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "