Okunma

Bağlantı Trafiğinizi Görün


07 Şubat 2009 Cumartesi 13:34
Bağlantı Trafiğinizi Görün

Kurulum işleminden sonra sistem tepsisine bıraktığı simgesinden ulaşabileceğiniz ayar ve grafik ekranları ile Networx’u kullanmaya başlayabilirsiniz. Grafiksel olarak bağlantı hızınızı zaman çizelgesi ile beraber görebileceğiniz bu ücretsiz yazılımda kullanıcı istatistiklerine de ulaşabilirsiniz. Değişik zaman periyotlarını içerisine alarak geniş bir istatistik bölümü bulunan Networx, aynı zamanda çeşitli zararlı yazılımların bağlantınıza yapmış oldukları ataklarda size uyarı verebiliyor.


Tüm istatistikleri görebileceğiniz bu bölümün raporunu
bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

 


Bağlantı hızınızı grafiksel olarak görebiliyorsunuz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (944 KB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: SoftPerfect Research
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Bağlantı Trafiğinizi Görün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Bağlantı Trafiğinizi Görün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Bağlantı Trafiğinizi Görün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "