SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi


17 Şubat 2009 Salı 13:10
SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi

SPSS, veri madenciliği çözümleri ve istatistiksel analiz konusunda ödüllü ve en çok tercih edilen yazılım çözümü. SPSS, istatistiği ve veri madenciliğini kullanarak kurumlara karlılık oranını artırma, müşteri davranışlarını anlama ve gelecekte müşteri davranışlarının nasıl olacağını öngörme amaçlı olarak çok sayıda analitik çözüm sunuyor.

SPSS ile pazarlama aktiviteleri kapsamında gerçekleştirilebilecekler arasında hedef müşteri kitlesini belirleme, doğrudan pazarlama faaliyetlerindeki verimi arttırma, maliyetleri azaltma, yenigeliştirilen ürünlere olan ilgiyi belirleyen ana faktörlerin tespiti, farklı müşteri profiline uygun ürünün belirlenmesi, müşteri memnuniyetini belirleme ve analitik CRM kapsamında müşteri ilişkileri yönetimi bulunuyor. SPSS, farklı kanallardan farklı dillerde verileri merkezi bir platformda toplayarak, bu verilerden tek bir tıklama ile onlarca rapor almayı sağlıyor.

14 Kişilik Sınıflarda 180 Saat Eğitim

SPSS eğitimleri New Horizons Türkiye güvencesinde ülkemizde ilk kez ve sadece New Horizons Türkiye bünyesinde gerçekleştirilecek SPSS eğitimleri Şubat 2009’da   başlıyor. Yaklaşık 180 saat  sürecek  eğitimlerde katılımcılar kapsamlı bir içerik öğreniyor.

SPSS sertifikalı, dalında uzman eğitmenler tarafından en fazla 14 kişilik sınıflarda uygulamalı olarak yapılan eğitimlerde ihtiyaç duyulan tüm baskılı materyaller New Horizons Türkiye tarafından temin ediliyor. Kurumsal profesyonellerin katıldığı eğitimler sonucunda, başarılı katılımcılara sertifika veriliyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
SDN Okuru
SDN Okuru
11 yıl önce

spss akademisyen olmamak için başlı başına bir sebepken, bu işin 180 saate altından nasıl kalkılır? ama ne olursa olsun türkiye bu konuda çok önemli adımlar atıyor.

" SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  2. 2 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  3. 3 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  4. 4 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  5. 5 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  6. 6 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  7. 7 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  8. 8 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  9. 9 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  10. 10 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor