SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi


17 Şubat 2009 Salı 13:10
SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi

SPSS, veri madenciliği çözümleri ve istatistiksel analiz konusunda ödüllü ve en çok tercih edilen yazılım çözümü. SPSS, istatistiği ve veri madenciliğini kullanarak kurumlara karlılık oranını artırma, müşteri davranışlarını anlama ve gelecekte müşteri davranışlarının nasıl olacağını öngörme amaçlı olarak çok sayıda analitik çözüm sunuyor.

SPSS ile pazarlama aktiviteleri kapsamında gerçekleştirilebilecekler arasında hedef müşteri kitlesini belirleme, doğrudan pazarlama faaliyetlerindeki verimi arttırma, maliyetleri azaltma, yenigeliştirilen ürünlere olan ilgiyi belirleyen ana faktörlerin tespiti, farklı müşteri profiline uygun ürünün belirlenmesi, müşteri memnuniyetini belirleme ve analitik CRM kapsamında müşteri ilişkileri yönetimi bulunuyor. SPSS, farklı kanallardan farklı dillerde verileri merkezi bir platformda toplayarak, bu verilerden tek bir tıklama ile onlarca rapor almayı sağlıyor.

14 Kişilik Sınıflarda 180 Saat Eğitim

SPSS eğitimleri New Horizons Türkiye güvencesinde ülkemizde ilk kez ve sadece New Horizons Türkiye bünyesinde gerçekleştirilecek SPSS eğitimleri Şubat 2009’da   başlıyor. Yaklaşık 180 saat  sürecek  eğitimlerde katılımcılar kapsamlı bir içerik öğreniyor.

SPSS sertifikalı, dalında uzman eğitmenler tarafından en fazla 14 kişilik sınıflarda uygulamalı olarak yapılan eğitimlerde ihtiyaç duyulan tüm baskılı materyaller New Horizons Türkiye tarafından temin ediliyor. Kurumsal profesyonellerin katıldığı eğitimler sonucunda, başarılı katılımcılara sertifika veriliyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  spss akademisyen olmamak için başlı başına bir sebepken, bu işin 180 saate altından nasıl kalkılır? ama ne olursa olsun türkiye bu konuda çok önemli adımlar atıyor.

" SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SPSS’in İlk ve Tek Yetkili Eğitim Merkezi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG Kısa sürede nasıl 12 kilo verdim? - VLOG
 2. 2 C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik! C4U kulaklık inceleme - Fiyat performansı sevdik!
 3. 3 iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor? iPhone 12 Pro almak için kaç gün çalışmak gerekiyor?
 4. 4 JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi! JBL Clip3 bluetooth hoparlör incelemesi!
 5. 5 Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC Orta segment savaşları! realme 7 Pro vs Poco X3 NFC
 6. 6 Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC Oyun savaşları başlıyor! PlayStation 5 vs PC
 7. 7 RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme! RTX 3070'li Game Garaj Deluxe 7A inceleme!
 8. 8 Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik! Yetkili bi abi ile teknoloji sohbeti gerçekleştirdik!
 9. 9 Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık! Kendisini AirPods Pro zanneden 109 liralık kulaklık!
 10. 10 Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme! Anker Nebula Apollo taşınabilir projeksiyon inceleme!