Okunma

NFS: Hot Pursuit Demosu Rekor Kırdı


12 Kasım 2010 Cuma 13:30
NFS: Hot Pursuit Demosu Rekor Kırdı

Criterion Games, Need for Speed: Hot Pursuit demosunun indirilmeye sunulduğu bu iki hafta içinde (26 Ekim – 9 Kasım) iki milyondan fazla oyuncuyu Seacrest County yollarında buluşturduğunu duyurdu. Oyuncular bir yandan iki farklı etkinlikte polis ve yarışçı rollerinde oynayabilirken, diğer yandan oyuncuların performanslarını izleyip birbirleriyle karşılaştıran sosyal ağ Need for Speed Autolog’ı da tanıma imkanı buldu.

Autolog arkadaşlarınızın başarılarını temel alarak hazırladığı mücadelelerle, basit ama dinamik bir sosyal oyun deneyimi sunuyor. (Yeni NFS’den Kaza Manzaraları)

 

Need for Speed Hot Pursuit Demosunun Başarıları

·         İki hafta içinde konsolda 2 milyonun üzerinde indirilme sayısı – şimdiye kadar en hızlı indirilen Need for Speed demosu

·         Hız Duvarına 700,000’in üzerinde mesaj gönderildi

·         Arkadaşlar arasında 5 milyonun üzerinde Autolog Önerisi oynandı

·         54 milyon millik yarış yapıldı

·         20 milyon polis yakalaması gerçekleştirildi

 
Need for Speed: Hot Pursuit, Kasım ayında Xbox 360, PlayStation 3 ve PC için piyasada olacak. Need for Speed: Hot Pursuit, Wii için ise Exient tarafından geliştiriliyor. Need for Speed: Hot Pursuit hakkında haber ve bilgiler için www.needforspeed.com adresini ziyaret edin, ayrıca www.facebook.com/needforspeed Facebook adresinden hayran, www.twitter.com/needforspeed Twitter adresinden takipçi olabilirsiniz.

:: Need for Speed: Hot Pursuit hakkında görüşlerinizi bizimle paylaşın.
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" NFS: Hot Pursuit Demosu Rekor Kırdı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere NFS: Hot Pursuit Demosu Rekor Kırdı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda NFS: Hot Pursuit Demosu Rekor Kırdı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "