Okunma

Nimbuzz Nokia 5800XM Hediye Ediyor!


02 Haziran 2009 Salı 12:41
Nimbuzz Nokia 5800XM Hediye Ediyor!

Popüler anlık mesajlaşma platformları yazılımı Nimbuzz kullanıcılarının fikirleri ve mesajlaşma yazılımlarındaki alışkanlıkları hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak adına geniş kapsamlı bir anket düzenledi. Anketi tümüyle dolduran kullanıcılarına yapılcak çekiliş ile Nokia 5800XM hediye edeceğini ilan eden Nimbuzz, ödülü kazanacak 3 şanslı kullanıcıyı kendi resmi blogunda yani buradaki adreste 20 Haziran tarihinde ilan edecek.


Nimbuzz’dan 3 şanslı kullanıcı 5800XM kazanacak

Ankete katılabilmek ve ödül kazanabilmek için Nimbuzz kullanıcı hesabınız olması gerekiyor. Eğer Nimbuzz kullanıcı hesabınız yoksa hemen buradan alabilirsiniz. Nimbuzz hesabına sahipseniz hemen buradaki linke tıklayıp anketi doldurabilirsiniz.

:: Nimbuzz kullanıcısı mısınız?

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nimbuzz Nokia 5800XM Hediye Ediyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nimbuzz Nokia 5800XM Hediye Ediyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nimbuzz Nokia 5800XM Hediye Ediyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "