Okunma

Ninja Theory’den Yeni Proje


19 Mart 2008 Çarşamba 22:00
Ninja Theory’den Yeni Proje
İngiltere merkezli yapım evi Ninja Theory, Heavenly Sword‘un devamını yaptıkları dedikodularını yalanlarcasına, Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkacak ve oyun yapımı ile film tekniklerini harmanlayacak yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını açıkladı.

Yeni oyunlarının yanı sıra, bir CGI film yapmak için de ciddi planları olduğunu belirten Ninja Theory, Heavenly Sword’un yapımı sırasında kurdukları iş ilişkilerinin bu yönde kendilerine büyük avantajlar sağlayabileceğini söyledi. Bunun anlamı, eğer planladıklarını başarabilirlerse, önümüzdeki yıllarda muhteşem bir yeni nesil konsol oyunu ile aynı oyunun motoruyla yapılmış bir CGI filmini bir arada görmemiz mümkün olacak. Heavenly Sword‘un büyük övgü alan hikaye anlatımı ve dramatik sahneleri düşünülecek olursa, Ninja Theory’e yeni çalışmalarında sonuna kadar güvenebiliriz.

Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ninja Theory’den Yeni Proje konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ninja Theory’den Yeni Proje ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ninja Theory’den Yeni Proje ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "