Okunma

Nintendo 3DS’den Rekor Üstüne Rekor!


27 Şubat 2011 Pazar 18:00
Nintendo 3DS’den Rekor Üstüne Rekor!

Japonlar, gerçekten de nevi şahsına münhasır karakterler. Sony PlayStation 3, Sony PSP, Nintendo Wii, Nintendo DS gibi konsollar, hatta bazı popüler oyunlar piyasaya çıkmak üzereyken, günlerce-gecelerce sırada beklemeleri ile tanınıyorlar. Gözlüksüz 3 boyut sunabilen 3DS gibi bir üründe de, gecelerce süren bir kovalamaca olmaması beklenemezdi.

Nintendo 3DS, Japonya’da satışa sunulduğu gün, birkaç saatte 400.000’den fazla satış yapmayı başardı. Üstelik bu pek az ön siparişle gerçekleşti. 400.000 adetteki aslan payı ise sıralarda saatlerce haşat olan, oyun delisi Japonlara ait. Umarız 3DS, bu olağanüstü sabırsızlığın hakkını verebilir.

:: 3DS konusundaki beklentileriniz neler?

 
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo 3DS’den Rekor Üstüne Rekor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo 3DS’den Rekor Üstüne Rekor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo 3DS’den Rekor Üstüne Rekor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "