Okunma

Nintendo 3DS Satışları 4 Milyona Ulaştı


27 Aralık 2011 Salı 07:30
Nintendo 3DS Satışları 4 Milyona Ulaştı

Enterbrain araştırma şirketinin verilerine göre Nintendo‘nun yıl içinde piyasaya çıkardığı el konsolu 3DS, Japonya’da 4 milyon satışa ulaştı. Japonya’da 26 Şubat 2011 tarihinde satışa sunulan konsol yılbaşı haftasında 510,629 adet satıldı ve bu rakamla konsolun satış geçen haftaya göre %39 arttı.

Ayrıca konsol kadar oyunlarına da büyük önem veriliyor. 3DS oyunları, Enterbrain‘in açıkladığı bir diğer veriye göre 2 milyondan fazla satıldı.

Cihazı bilmeyenler için biraz bahsetmek gerekirse; Nintendo 3DS, Nintendo tarafından üretilen ve geliştirilen taşınabilir oyun konsoludur. Diğer oyun konsollarından en ayırtıcı özelliği ise gözlüğe gerek kalmadan 3D görünüm sunmasıdır.

:: Nintendo 3DS satın almayı düşünüyor musunuz? 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Nintendo 3DS Satışları 4 Milyona Ulaştı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    nasıl sipariş verebilirim ?

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Plastik kalitesi sıfır.Çok çin duruyor.

  3. IuTKuI dedi ki:

    Türkiye’de pek tutmayan bir konsol cihazı. Çünkü pahalı ve yanında tabi yarışacak olan bir PSP var. Genelde müşteriler ve biz pahalı değil ucuz olsun kaliteli olsun isteriz.

" Nintendo 3DS Satışları 4 Milyona Ulaştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo 3DS Satışları 4 Milyona Ulaştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo 3DS Satışları 4 Milyona Ulaştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "