Okunma

Nintendo 3DS’in En Yeni Görüntüleri


04 Ocak 2011 Salı 07:40
Nintendo 3DS’in En Yeni Görüntüleri

Çok farklı ve yaratıcı olan tasarımıyla tüm dünyada önemli bir başarı yakalayan Nintendo DS, yakın zaman içinde yeni bir sürüme kavuşacak. (Nintendo 3DS İçin Geri Sayım Başladı)

Nintendo 3DS adını alacak olan cihaz, önceki model gibi iki adet ekrana sahip olacak. 3DS’i farklı kılan şey ise gözlüksüz olarak 3D görüntü verebilmesi olacak.

İlk olarak Japonya’da, 26 Şubat tarihinde piyasaya sürülecek olan cihaza ait yeni görüntüler ortaya çıktı.

Nintendo 3DS’in en son görüntüleri bir işçi tarafından sızdırılmış

Çok Küçük Fark

Nintendo fabrikasında çalışan bir işçinin elde ettiği iddia edilen görüntülerde, firmanın daha önce yayınladığı görüntülerden az da olsa farklı gözüküyor.

Sızdırılan görüntülerdeki cihazın Home, Start ve Select tuşlarının ekranın altına gömüldüğü gözüküyor. Önceki görüntülerde bu tuşlar kabartma şeklindeydi.

Nintendo 3DS’in piyasaya çıkış fiyatının 300$ olacağı belirtiliyor. Cihazın ABD ve Avrupa’da ise ne zaman piyasaya sürüleceği henüz resmi olarak açıklanmadı.

:: Nintendo 3DS’in 3D görüntüleri nasıl vereceğini merak ediyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo 3DS’in En Yeni Görüntüleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo 3DS’in En Yeni Görüntüleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo 3DS’in En Yeni Görüntüleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "