Okunma

Nintendo Bizi Ata Bindirecek


12 Ağustos 2009 Çarşamba 10:27
Nintendo Bizi Ata Bindirecek

Wii ile oyun kontrollerinde devrim yaratan Nintendo bu alanda ilerlemekten vazgeçmiyor. Şirketin Avrupa patent dairesinde tecsil ettiği son cihaz da bunun bir örneği.

Wii Horseback Riding Saddle adı verilen cihaz bildiğiniz at eyerine benziyor. Wiimote’u üzerine yerleştireceğiniz ürün aslen şişirlimiş bir yastık. Cihazın üzerindeki hareketlerinizi algılamanın yanı sıra nunchuck kısmını da elinizde tutuyorsunuz. Böylece at üstüne giderken kılıçla savaşmak gibi hayallerimiz gerçek olabilir.

Spor oyunlarına meraklı olan Nintendo’nun bu cihazı pilates benzeri uygulamalar için de kullanabileceği belirtliyor. Ancak henüz bu ürünle ilgili kesin hiçbir bilgi yok. Nintendo bu cihazı piyasaya sürer mi, sürerse bunu ne zaman yapar, şimdilik bilmiyoruz.

:: Nintendo Wii ile oyun oynamak sizce ne kadar zevkli?

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo Bizi Ata Bindirecek konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo Bizi Ata Bindirecek ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo Bizi Ata Bindirecek ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "