Okunma

Nintendo, PC’yi Geçmişe Döndürdü


06 Mart 2010 Cumartesi 18:08
Nintendo, PC’yi Geçmişe Döndürdü

Konsol pazarının önemli oyuncusu Nintendo, artık sadece kendi yapımlarına değil PC’ye de arabirim üretme kararı aldı ve geçmişin tasarımlarını günümüzle buluşturdu.

 

Buffalo isimli oyun kumandası, Turbo’nun da dahil olduğu 8 tuşa sahip. Windows 7, XP, 2000, Vista ve hatta ME Edition işletim sistemlerini destekliyor. 1.8 metre uzunluğundaki kablosu sayesinde, monitörün dibinde durmanız gerekmiyor. Klasik Super Mario oynama isteği uyandıracak ürünün yurt dışı fiyatı ise 22 dolar.

:: Klasik yapımlardan(C-64, Atari, Amstrad, Amiga) en çok hangisini özlüyorsunuz?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo, PC’yi Geçmişe Döndürdü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo, PC’yi Geçmişe Döndürdü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo, PC’yi Geçmişe Döndürdü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "