Okunma

Nintendo Wii Hala İyi Satıyor


16 Mayıs 2008 Cuma 21:00
Nintendo Wii Hala İyi Satıyor
Nintendo Wii, içindeki donanım dikkate alındığında en zayıf yeni nesil konsol sıfatına sahip olan ürün durumunda. Diğer taraftan, kullanıcılara sunduğu eğlence ve nispeten uygun fiyatı dikkate alındığında ise, en başarılı ürün olabilir. Zira Playstation 3 veya Xbox 360 satın alan kişiler genellikle oyun âleminin kurdu olabilirken, Wii kullanıcıları arasında 7’den 70’e herkesi bulmak mümkün. Haliyle bu da satışlara önemli bir başarı olarak yansıyor.

Nintendo Wii, Üst Üste Dizdi

Nintendo Wii, ABD‘de nisan ayının verilerine göre, Playstation 2, Playstation 3, Xbox 360 ve Playstation Portable‘ın toplam satışını tek başına geçmiş durumda. Aynı ayın verilerine göre, Nintendo, Wii ile donanım satışı kısmında birinci (714.200 konsol), Nintendo DS ile de ikinci sırada (414.800 konsol) yer alıyor. Tabii, nisan sonunda çıkan ve mayıs ayında fırtına gibi esen GTA IV, PS3 ve Xbox 360 satışlarına önemli bir katkı yapacaktır.

Bilgi için: NDP
Yazan: Berkin Bozdoğan
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nintendo Wii Hala İyi Satıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nintendo Wii Hala İyi Satıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nintendo Wii Hala İyi Satıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "