Okunma

Nissan, Yeni Qashqai için Blippar’ı Kullandı


10 Mart 2014 Pazartesi 11:00
Nissan, Yeni Qashqai için Blippar’ı Kullandı

Nissan, akıllı telefon ve tabletlerde kullanılan Blippar uygulamasını Türkiye otomotiv sektöründe, çok kanallı iletişimle kullanan ilk marka oldu. Tüm akıllı telefonlara ücretsiz yüklenebilen uygulama ile Yeni Qashqai, kullanıcılarına farklı bir deneyim vaat ediyor.

Basılı materyallerin interaktif hale getirilmesini sağlayan Blippar uygulaması, akıllı telefonlara yüklendikten sonra ilan ve broşürlerin üzerine tutularak Yeni Qashqai için tasarlanmış animasyon içeriğe ulaşılabiliyor.

Sosyal medya ile etkileşim

Uygulamayla yeni Qashqai’nin merak edilen tüm detaylarına, test sürüşü formuna ulaşılabiliyor. Ayrıca animasyon yeni Qashqai ile fotoğraf çekip sosyal medyada paylaşma olanağı da sunuyor.

:: Nissan’ın teknoloji adımları hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nissan, Yeni Qashqai için Blippar’ı Kullandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nissan, Yeni Qashqai için Blippar’ı Kullandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nissan, Yeni Qashqai için Blippar’ı Kullandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "