Okunma

Nissan’ın Yeni Sitesi Yayında


26 Mayıs 2009 Salı 15:02
Nissan’ın Yeni Sitesi Yayında

Online platformda ürettiği fikirlerle adından söz ettiren adinteractive, farklı bir çalışmaya daha imza attı. adinteractive, Nissan Türkiye için geliştirdiği nissan.com.tr sitesini, yurt dışından gelen site şablonundan Türkiye pazarını dikkate alarak uyarladı. Global standartlarda hayata geçirilen site üzerinden Nissan hakkında daha fazla bilgiye çok daha kısa sürede erişebiliyor ve hangi Nissan’ın size daha uygun olduğuna hemen karar verebiliyorsunuz.


Nissan’ın yeni sitesi görsel olarak oldukça şık.

Geliştirdiği nissan.com.tr sitesi ile adinteractive, ziyaretçilere Nissan dünyasını daha yakından takip etme fırsatı sunuyor. Site içerisinde en güncel Nissan haberlerinden Nissan’ın en yeni modellerine, verilen hizmetlerden Nissan modelleri ile gerçekleştirilen test sürüşlerinin videolarına kadar birçok interaktif öğe yer alıyor.

Nissan.com.tr projesi ile otomobilseverlere seslenen adinteractive, geçtiğimiz ay dünyanın ilk ve en prestijli internet yarışması olan ve The Web Marketing Association (WMA) tarafından düzenlenen Internet Advertising Competition (IAC)’da, başka bir ilki daha gerçekleştirerek üç ödül birden almıştı.

:: Nissan’ın yeni sitesini nasıl buldunuz?

Bilgi için: adinteractive




yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nissan’ın Yeni Sitesi Yayında konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nissan’ın Yeni Sitesi Yayında ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nissan’ın Yeni Sitesi Yayında ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "