Okunma

Nod 32’nin Yeni Sürümü Çıktı


05 Mayıs 2009 Salı 10:41
Nod 32’nin Yeni Sürümü Çıktı

Dün akşam gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla Nod32‘nin yeni sürümü 4.0 ve Eset Smart Security Türkiye’deki kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Yeni sürüm 4.0’da Eset’in proaktif teknolojisine sahip ThreatSense motoru üzerine, malware tespit oranını arttıran, sistem yönetimi, kontrolü ve kurtarma işlevlerini içeren 20 yeni özellik eklenerek yapılandırıldı.


Yeni sürümler Türkiye’deki kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Eset Nod32 Antivirüs 4 ve Eset Smart Security 4′ün ilk kez kullanılan özellikleri gelişmiş arşiv taraması, çıkarılabilir medya erişim kontrolü, Eset Syslnspector adlı entegre sistem analiz aracı ile Eset SysRescue adlı entegre kurtarma diski oluşturma aracı olarak sıralanıyor. Geliştirilen özellikler ise Cisco NAC desteğini içeren gelişmiş yönetim, taşınabilir bilgisayarlar için güç koruması, virüsler tarafından durdurulmasını önlemek için gelişmiş kendini savunma teknolojisi ile kullanıcı dostu arayüz olarak sıralanıyor.

:: Nod32’yi daha önce kullandınız mı?

Bilgi için: Nod32
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

5 yorum - “Nod 32’nin Yeni Sürümü Çıktı”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  @ yorum 4
  alman nabı silebilsin de bütün exeler feda olsun yoksa ağ bağlantılarını feda etmek zorunda kalıyoruz 🙂

 2. SDN Okuru dedi ki:

  nod32 güzel bilgisyarı kasmıyor fakat vürüsü silerken dosya ile birlikte siliyor inşallah bu sürümde ona çare bulmuşlardır alman nab win32 virüslerini silerken exe dosyasını bozuyor..

 3. SDN Okuru dedi ki:

  İşte Bu Lafa gerek yok

 4. SDN Okuru dedi ki:

  nod32 mi? Ne yazıkki bilgisayarımı nod32yi emanet edemem.. nod32 önce viruslerden kendini korumayı öğrenmeli.. Benim bilgisayarımı korumayı yapabilmesi için daha 40 fırın ekmek yemesi lazım.. Şuan için kaspersky ile devam ediyorum..Çünkü bana göre rakibi yok..

 5. SDN Okuru dedi ki:

  melih download linki verebilir misin?

" Nod 32’nin Yeni Sürümü Çıktı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nod 32’nin Yeni Sürümü Çıktı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nod 32’nin Yeni Sürümü Çıktı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "