Okunma

Nokia ’09 Etkinliğine Katılın!


13 Nisan 2009 Pazartesi 07:05
Nokia ’09 Etkinliğine Katılın!

Nokia her yıl düzenli olarak bir dizi etkinlikler düzenleyerek operatörleri, geliştircileri, medya içerik sağlayıcılarını, distribütör ve satıcıları, gazetecileri, blog sahipleri gibi çok geniş bir yelpazedeki Nokia kullanıcılarını bir araya getirerek bugünün sorunları için yarının çözümlerini tamamlamayı hedefliyor.

Herkesin fikrini özgürce ifade etme imkanı bulduğu bir ortam olması amaçlanan bu etkinliklerde Nokia’nın üst düzey yöneticileri de hazır bulunacak. Çok geniş bir katılımcıya ve gündeme sahip olması beklenen etkinlikler 2-3 Eylül tarihlerinde gerçekleştirilecek. Kapsamlı bilgi kısa süre içersinde http://events.nokia.com/nokiaworld/home.htm adresinde açıklanacak.


Nokia bu kez Stuttgart’ta Connecting People

Ayrıca yine bu adresten organizasyona katılmak için kaydınızı gerçekleştirebileceksiniz. Programın açılış konuşmasını Nokia Başkanı ve CEO’su Olli-Pekka Kallasvuo tarafından yapılacak. Ardından mobil endüstrisindeki yetkin ağızların konuşmaları dinlenebilecek.

İlk günün gecesi ise katılımcılara bir parti düzenlenecek. Katılımcılar ayrıca organizasyon süresince yeni teknolojileri ve Nokia ürünlerini inceleyebilecek, yeni konseptler hakkında bilgi sahibi olabilecekler. Etkinlik süresince sürekli aktif eğlence imkanı da olacak. Sürekli müzik, çeşitli oyunlar ve videolar dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerde takip edilebilecek.

Nokia bu etkinliği tüm katılımcıların iş ve özel hayatına olumlu etki edeceğini ifade ediyor. Bunu nasıl başarır ya da başarır mı bilinmez ancak keyifli bir organizasyon olacağı kesin.

:: Nokia’nın etkinliği hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

Ahmet Gözütok (SDN Forum: Alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia ’09 Etkinliğine Katılın! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia ’09 Etkinliğine Katılın! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia ’09 Etkinliğine Katılın! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "