Okunma

N-Gage’e Beş Ödüllü Oyun


02 Mart 2009 Pazartesi 11:27
N-Gage’e Beş Ödüllü Oyun

Nokia, yüksek kaliteli 3D mobil oyunlar geliştiren ve yayınlayan FISHLABS ile, N-Gage servisine yeni oyunlar eklenmesi konusunda anlaşmaya vardı. 2009’da sunulması planlanan oyunlar arasında, Powerboat Challenge, Rally Master Pro ve Snowboard Hero yer alıyor. 2010’un başında ise Galaxy on Fire ve Blades & Magic oyunları sunulacak.

Bütün oyunlar, grafik ve ses kalitesi açısından daha iyi seviyede olacak ve ek özelliklerle geliştirilecek. N-Gage uyumlu mobil telefonların güçlü multimedya yetenekleri sayesinde, FISHLABS artık çok daha iyi bir oyun deneyimi sunacak.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Nokia
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" N-Gage’e Beş Ödüllü Oyun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere N-Gage’e Beş Ödüllü Oyun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda N-Gage’e Beş Ödüllü Oyun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "