Okunma

Nokia 5800 XM İçin Yeni Firmware


01 Mayıs 2009 Cuma 19:21
Nokia 5800 XM İçin Yeni Firmware

Kısa bir süre önce ilan edilen 5800 XpressMusic‘in yeni firmware’i, Avrupa için şu sıralarda kullanılabilir durumda. Yeni firmware Euro 1 ülke koduna sahip tüm 5800 modellerinde Nokia’nın senkronizasyon yazılımı PC Suite üzerinden yükseltilebiliyor.


Nokia 5800XM yeni firmware ile taze bir nefes aldı

Nokia’nın ilk dokunmatik ekranlı telefonuna özel olarak geliştirilen yeni firmware ile bilinen bir çok hata düzeltilmiş. V20 sürümünden v21 sürümüne geçişte birçok kayda değer yenilik mevcut.

Nokia 5800 XpressMusic’in V21 versiyonunda geçerli değişikliklerin bazıları ise şu şekilde;

Daha hızlı web tarayıcı ve daha esnek sürükleme geçiş hızı

-Daha hızlı ve daha etkin ekran döndürme özelliği

Müzik çalarda daha büyük albüm resimleri

-Açılışta fark edilir düzeyde hızlanma

Geliştirilmiş ekran ışığı ayarları

-Daha uzun şarj süresi

Sembollerin tam ekran görüntülenebilmesi.

:: Firmware güncellemelerini düzenli olarak yapıyor musunuz?
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia 5800 XM İçin Yeni Firmware konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia 5800 XM İçin Yeni Firmware ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia 5800 XM İçin Yeni Firmware ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "