Okunma

Nokia 9 kullanılırken görüntülendi!


13 Şubat 2018 Salı 18:30
Nokia 9 kullanılırken görüntülendi!

Geçtiğimiz yılın en önemli trendi olan ve üst seviye akıllı telefonlarda standartlaşan çerçevesiz ekran akımına HMD Global‘in Nokia 9 modeli ile katılması beklenirken, cihazın tasarımı kullanılırken görüntülendi.

Şirkete yakın kaynaklar tarafından sızdırılan fotoğraflarda yer alan cihazın bir Nokia 9 prototipi olduğu iddia ediliyor. Dikey şekilde arka kısıma yerleştirilen her iki kameranın, 13 Megapiksel çözünürlüğünde olduğu belirtiliyor.

Nokia 9 tasarımı prototip sayesinde ortaya çıktı!

Görüntüleri sızdıran platform, cihazda 5.5 inç büyüklüğünde 18:9 formatında bir OLED ekranın yer aldığını iddia ediyor. Ekran özellikleri daha önce ortaya çıkan sızıntıları doğruluyor. Ancak, sızdırılan görüntüler net olmadığı için şu anda cihazın tasarımı konusunda yorum yapmak pek mümkün değil.

Nokia 9 tasarımı

Zira, bazı kaynaklar tarafından bu cihazın Nokia 7 Plus modeli olduğu iddia ediliyor. Bunun yanı sıra Snapdragon 835 işlemciden güç alması beklenilen cihazın, 6 GB RAM yer alacağı iddia ediliyor.

Nokia 9 tasarımı

Hakkında daha fazla bilgiye sahip olunmayan telefonun, ilerleyen günlerde Mobil Dünya Kongresi ( MWC 2018 ) etkinliğinde netlik kazanması bekleniyor.

:: Sizce Nokia 9 tasarımı ile kullanıcılara ne gibi farklar sunmalı?
yazarMehmet Ali Ertunç

2015 yılı Ekim ayında SDN ailesine dahil olan Mehmet Ali, İskenderun Teknik Üniversitesi'nde eğitim hayatına devam ediyor. Uçaklara olan hayranlığı ve merakı her geçen gün artarken, 7 yıl önce başlayan spor hayatına zorunlu bir ara sonrasında kaldığı yerden devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

Geri bildirim