Okunma

Nokia Bilim Kurguya mı Sardı?


29 Aralık 2008 Pazartesi 05:44
Nokia Bilim Kurguya mı Sardı?

Nokia‘nın aldığı son patent, ilginç bir cep telefonunun daha geliştirme aşamasında olduğunun sinyallerini verdi. Katlanarak açılan dört parçadan oluşan bu cihazın mağazalarda yer alması pek muhtemel görünmese de, hayal gücüne hayran kalmamak elde değil. İki ekran ve iki klavye parçasının katlanarak açıldığı cihaz, normal Nokia kitlesi için bir hayli “yenilikçi” görünüyor. Çok daha büyük bir ekran ve klavyenin konforunu cebe sığdırmayı amaçlayan Nokia, satış başarısı yakalamak istiyorsa ya başka bir fikir üretmeli ya da bu cihazı en azından 10 yıl kadar askıya almalı.

:: Böyle bir ürün sizce satılır mı?

Bilgi İçin : ABD Patent Dairesi
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Bilim Kurguya mı Sardı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Bilim Kurguya mı Sardı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Bilim Kurguya mı Sardı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "