Okunma

Nokia Launchpad’e Üyelik Avantajları


20 Nisan 2009 Pazartesi 08:23
Nokia Launchpad’e Üyelik Avantajları

Nokia beklenen multimedya telefonu N97 için SDK çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Bir beta sürümü de şu anda hazır durumda. Nokia’nın bahsettiği avantajlardan bir tanesi de bu SDK olacak. Geliştiricilerin N97 SDK’sına erken sahip olmasını sağlayacak üyeliğin elbette tek avantajı da bu değil.


Forum Nokia Launchpad için gecikmeyin

Bir süre önce rekor bir satış rakamına ulaştığı açıklanan 5800XM de üyelikle elde edilecek avantajlardan… Buna göre Nokia 5800XM telefonunu üyelerinde sadece 150€ bedel karşılığında verecek. Tabi bu fiyatların Avrupa için geçerli olduğunu belirtelim. Nokia’dan kısa süre içinde bir açıklama bekliyoruz.

Üyeliğin bir başka avantajı da yıllık üyelik ücreti üzerinden %35 bir indirim sağlanacak olması. Bu avantajlardan faydalanmak için üyelik esnasında kampanya kodu olarak “LP_April” yazmanız gerekiyor.

:: Launchpad hakkındaki düşüncelerinizi burada paylaşabilirsiniz.

 

Ahmet Gözütok (Forum: alabula)
yazarCem Sünbül

TV'de çeşitli kanal/programlarda sunuculuk yapan Cem, SDNtv'nin de ilk sunucusudur. Daha çok tüketici elektroniği, mobil ve kurumsal teknolojilere dair haberlere ağırlık veren Cem, uzun yıllardır görsel ve basılı teknoloji medyasında yer alan bir isim.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia Launchpad’e Üyelik Avantajları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia Launchpad’e Üyelik Avantajları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia Launchpad’e Üyelik Avantajları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "